O firmie

wisnia Moje doświadczenie w branży elektrycznej to wieloletnia praktyka. Od początku mojej pracy w tym zawodzie po dzień dzisiejszy zmieniło się wiele. Oczywiście prawa fizyki nie zmieniły się – WOLT, AMPER, OHM, HERZ, JOUL.

Natomiast odbiorniki, osprzęt, różnego rodzaju udoskonalenia, jak energooszczędność, bezpieczeństwo eksploatacji tych odbiorników i instalacji wymusiły na solidnych wykonawcach / rzemieślnikach/ analizę tych nowinek oraz odniesienie się do nich w praktyce.

W mojej pracy kieruję się uczciwością, solidnością, kompetencją zawodową. Bardzo często wzarowkaspółpracuję z doświadczonymi w branży budowlanej i wykończeniowej architektami, na zasadzie – pomyśl i raz zrób.

Niekonwencjonalne rozwiązania są moim atutem. Mam w dorobku bardzo wiele wykonanych instalacji elektrycznych w domach, kamienicach, mieszkaniach, różne przeróbki, rozbudowy istniejących instalacji mieszkalnych, ogrodowych, automatyki bram, wideodomofonów, sterowanie pomp, hydrofornie itp.

Służę fachowym doradztwem na zasadzie obowiązujących przepisów i norm energetycznych, tj. zgodnie ze sztuką budowlaną. W branży wykończeniowej współpracuję z pomysłowymi ,nie bojącymi się wyzwań projektantami. Każdy Państwa pomysł możemy zrealizować.Polecam swoje usługi, można mi zaufać.